Altex
ورود
ثبت نام

شرایط و قوانین استفاده از خدمات التکس

پیش از ورود به التکس، مطالعه و پذیرش کامل شرایط و قوانین استفاده از خدمات این پلتفرم ضروری است. این موافقتنامه، نقشه راه شما در التکس خواهد بود و حقوق و تعهدات شما را به عنوان کاربر این پلتفرم مشخص می‌کند.

مفاد کلیدی موافقتنامه

۱. التزام به قوانین

تمامی فعالیت‌های شما در التکس باید در چارچوب قوانین جمهوری اسلامی ایران باشد. کاربران التکس می‌پذیرند که هیچ گونه فعالیتی خارج از این چارچوب انجام نخواهند داد. التکس فعالیت ارزی، شامل خرید، فروش، تسهیل خرید و فروش، یا خدمات مبتنی بر فیات ندارد

۲. خدمات منحصر به فرد التکس

التکس، فراتر از یک پلتفرم مبادله رمزارز، دریچه‌ای به سوی دنیای نوظهور رمزارزها است. خدمات متنوع التکس، شامل موارد زیر است:

مبادله مستقیم رمزارز: خرید و فروش مستقیم رمزارز بین کاربران، بدون واسطه و با کارمزد شفاف و رقابتی
پلتفرم معاملاتی پیشرفته: رابط کاربری ساده و جذاب، ابزارهای تحلیل تکنیکال و نمودارهای دقیق
کیف پول امن: ذخیره‌سازی امن رمزارزها با استفاده از جدیدترین تکنولوژی‌های امنیتی

۳. احراز هویت

برای استفاده از خدمات التکس، احراز هویت ضروری است. التکس با اتکا به فرآیندی دقیق و امن، هویت کاربران را احراز می‌کند تا فضایی ایمن برای معاملات رمزارزها فراهم نماید.

۴. حفظ حریم خصوصی

التکس به حریم خصوصی کاربران خود احترام می‌گذارد. اطلاعات شخصی شما فقط برای ارائه خدمات التکس و مطابق با سیاست‌های حفظ حریم خصوصی این پلتفرم استفاده خواهد شد.

۵. مسئولیت‌پذیری

شما به عنوان کاربر التکس، مسئولیت کامل استفاده از خدمات این پلتفرم را بر عهده دارید. التکس با ارائه ابزارها و اطلاعات لازم، شما را در مسیر سرمایه‌گذاری آگاهانه در رمزارزها یاری خواهد کرد. کاربران التکس می‌پذیرند که مسئولیت استفاده از خدمات التکس برای فرد غیر که فرآیند احراز هویت را طی نکرده باشد، بر عهده می‌گیرند.

۶. امنیت حساب کاربری

صیانت از حساب کاربری، رمز عبور و سایر اطلاعات امنیتی، بر عهده شما است. التکس با ارائه راهکارهای امنیتی، به شما در حفظ امنیت حساب کاربریتان کمک خواهد کرد.

۷. ریسک سرمایه‌گذاری

سرمایه‌گذاری در رمزارزها، مانند هر نوع سرمایه‌گذاری دیگری، با ریسک همراه است. التکس با ارائه اطلاعات و آموزش‌های لازم، به شما در درک بهتر ریسک‌های سرمایه‌گذاری در این حوزه یاری می‌رساند. کاربران التکس می‌پذیرند که رمزارزها، عموماً و برخلاف واحدهای پولی سنتی (فیات)، دارای ریسک ذاتی هستند.

با التکس، به دنیای نوظهور و هیجان‌انگیز رمزارزها قدم بگذارید و تجربه‌ای متمایز را از آن خود کنید!

Altex
با ما همراه شو
درباره التکس
خدمات التکس
صرافی ارز دیجیتال التکس | کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به صرافی التکس است.
2021-2024 ALTEX - v3.7.1