Altex
ورود
ثبت نام

شرایط استفاده کاربران از خدمات التکس و حریم خصوصی

موضوع موافقتنامه‌ی حاضر، تدوین اصول اولیه از قبیل حقوق، تکالیف و مسئولیت‌ها و نیز دستورالعمل‌ های لازم جهت استفاده کاربران، از خدمات وبسایت www.altex.ir که از این پس سایت نامیده می شود، می باشد و افراد در انجام تعهدات خود، تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران بوده و از کلیه مقررات حاکم بر آن تبعیت می کنند. هر گونه تغییر در مفاد این موافقتنامه که از سوی ما صورت پذیرد و یا از طرق دیگر ابلاغ گردد، از طریق وبسایت www.altex.ir و کانال های ارتباطی التکس در فضای مجازی، به اطلاع کاربران خواهد رسید. کاربران موظفند قبل از ثبت‌نام تمامی مفاد این تعهدنامه را مطالعه نموده و صرفا در صورت پذیرش آن اقدام به ثبت نام نمایند.

مفاد توافقنامه:

کاربران سایت می‌پذیرند که کلیه‌ی فعالیت‌های آن‌ها در التکس در چارچوب قوانین جمهوری اسلامی ایران بوده و هیچ گونه فعالیتی خارج از این چارچوب انجام نخواهند داد.
التکس یک اکوسیستم دانش بنیان شامل اکسچنجر (پلتفورم مبادله رمز ارز) می باشد و به هیچ وجه، هیچگونه فعالیت ارزی، شامل خرید، فروش، تسهیل خرید و فروش، یا خدمات مبتنی بر فیات (ارزهای سنتی) نداشته و ندارد.
التکس بعنوان یک پلتفورمِ اکسچنج و خرید و فروش رمزارز بین کاربران می باشد و خود راساً اقدام به خرید و یا فروش با هیچ یک از کاربران نمی نماید.
احراز هویت برای استفاده از خدمات التکس ضروری بوده و کاربران موظفند اطلاعات صحیح خود را بارگزاری نمایند. بدیهی است در صورت وجود هرگونه تخلف در احراز هویت، مسئولیت به عهده‌ی فرد متخلف بوده و التکس حق توقف ارائه خدمات به کاربر مزبور و ارجاع موارد تخلف به مراجع ذی صلاح را خواهد داشت. التکس خود را ملزم به حفظ اطلاعات شخصی کاربران خود می‌داند.
هرگونه سهل انگاری کاربران در حفظ اطلاعات امنیتی از جمله گذرواژه کاربر، به عهده‌ی شخص کاربر بوده و التکس هیچ مسئولیتی به عهده نخواهد داشت. اکیداً توصیه می شود از گذرواژه پیچیده و امن و کد شناسایی دوعاملی استفاده شود.
کاربران التکس تعهد می دهند که از خدمات سایت التکس تنها برای خود استفاده نموده و مسئولیت استفاده از خدمات التکس برای فرد غیر که فرآیند احراز هویت را طی نکرده باشد به عهده کاربر خواهد بود. شماره حساب اعلام شده به سایت و همچنین آدرس کیف پول ها جهت برداشت رمزارز نیز می بایست متعلق به کاربر بوده و کاربران مجاز به دادن آدرس کیف پول متعلق به اشخاص دیگر نیستند.
تمامی معاملات صورت گرفته توسط کاربر صحیح و واقعی تلقی می‌گردد. از این رو صیانت از حساب کاربری، رمز عبور یا سایر اطلاعات برعهده وی بوده و لازم است به صدمات ناشی از انجام تخلفات یا جرایم مالی توجه داشته باشد.
کاربران التکس می‌پذیرند در صورت تشخیص کارشناسان پشتیانی التکس، جهت حفظ امنیت دارایی حساب کاربری شان با اطلاع قبلی نسبت به برقراری تماس تصویری با تیم التکس همکاری نمایند. همچنین بنا به دستور نهادهای قضایی مانند پلیس فتا، ممکن است برداشت رمزارز به مدت 24 تا 72 ساعت پس از زمان واریز از طریق درگاه شتابی محدود گردد.
کاربران التکس اذعان می‌دارند که از ریسک‌های مربوط به سرمایه‌گذاری در ارزهای دیجیتال مطلع بوده و با علم به این موضوع اقدام به سرمایه‌گذاری و تبادل می‌نمایند.
در مورد رمزارزهایی مانند بیت کوین، صادره کننده‌ای وجود ندارد و لذا هیچ شخص ثالثی از جمله ما در داخل یا خارج از ایران، ارزش و یا نقد کردن آن را تضمین نمی‌کند. لذا رمز ارزهایی مانند بیت کوین می‌تواند در کشورهای مختلف دارای ارزش های متفاوتی باشد. بنابراین، توجه داشته باشید رمز ارزها، عموماً و برخلاف واحدهای پولی سنتی (فیات)، دارای ریسک ذاتی هستند.
معاملات بیت کوین در شبکه بلاکچین ثبت می‌شوند تا کاربران بتوانند به انجام معامله اطمینان نمایند. در صورتی که یکپارچگی بلاکچین -که در آن معامله تأیید می‌شود- به جهاتی که قابل انتساب به اشخاص ثالث باشد و یا خود بلاکچین دچار خطا و مشکل و... شود سابقه‌ معامله فقط تا زمان معینی در گذشته، قابل بازیابی از سوی ما یا اشخاص ثالث خواهد بود.معاملات بیت کوین در شبکه بلاکچین ثبت می‌شوند تا کاربران بتوانند به انجام معامله اطمینان نمایند. در صورتی که یکپارچگی بلاکچین -که در آن معامله تأیید می‌شود- به جهاتی که قابل انتساب به اشخاص ثالث باشد و یا خود بلاکچین دچار خطا و مشکل و... شود سابقه‌ معامله فقط تا زمان معینی در گذشته، قابل بازیابی از سوی ما یا اشخاص ثالث خواهد بود.
Altex
با ما همراه شو
درباره التکس
درباره ما
تماس با ما
اکوسیستم التکس
فرصت‌های شغلی
قوانین
خدمات التکس
سرویس P2P
سرویس OTC
دانلود‌ها
کارمزدها
سفیران التکس
پشتیبانی
مرکز پشتیبانی
سوالات متداول
راهنمای استفاده
ارتباط با مدیران
قوانین و مقررات
صرافی ارز دیجیتال التکس  | کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به صرافی التکس می‌باشد.
2021-2024 ALTEX - v1.0.0